«Яскрава арена Дніпра-2018»

 

Циркова вистава

«Яскрава арена Дніпра-2018»

 Готові до нових вражень? «Яскрава Арена Дніпра» знову запалює свої вогні! Лише один день – 16 грудня о 12:00 та 16:00 у Дніпровському державному цирку відбудуться дві традиційні циркові Гала-вистави VІІІ Міжнародного фестивалю дитячого та юнацького естрадно-циркового мистецтва «ЯСКРАВА АРЕНА ДНІПРА».

Друзі, сьогодні даємо відповідь на ТОП-5 популярних питань про "Яскраву Арену Дніпра":

? Чи однакові вистави о 12:00 та 16:00?
Ні, у цих двох виставах зовсім різне наповнення та різні юні артисти у головній ролі) Тому ви можете брати квитки одразу на дві вистави - для подвійної порції вражень! Буде цікаво!)

? Хто виступить на арені і які жанри будуть у шоу?
Артистами вистави "Яскрава Арена Дніпра" стануть найкращі учасники одноіменного фестивалю, яких напередодні обере професійне журі із 120 номерів. Це діти та молодь - юні артисти з різних регіонів України та гості з Угорщини. Вони покажуть вам найпопулярніші традиційні жанри циркового мистецтва: повітряна і партерна гімнастика, акробатика, еквілібр, жонглювання... Все як у дорослих і навіть краще!

? "Яскрава Арена Дніпра" проходить вперше?
Ні, фестиваль проходить вже восьмий рік! За цей час глядачами наших вистав стали понад 16 тисяч дітей і дорослих - частина із них соціальних категорій.

? Чи буде цікаво дорослим?
Звісно! Приходьте самостійно чи разом із дітьми - цікаво буде всім! Адже, повірте, наші 7-18 річні артисти вміють вражати. Ці незвичайні діти зовсім не бояться висоти і запросто жонглюють десятком предметів, вони віджимаються на одній руці краще, ніж більшість чоловіків, підкорюють моноцикли та уміють гнути своє тіло так, що не віриш очам. Переконайтесь самі!

? Де придбати квитки на вистави?
Квитки є у продажу в касах цирку, на сайті karabas.com та internet-bilet, а також ви можете зробити групове замовлення за спеціальними умовами за телефоном: 050-320-78-40

Тож запрошуємо усіх дніпрян на неймовірну виставу за участі дітей-циркових артистів, що відбудеться 16 грудня о 12:00 та 16:00!

Залишились питання? Пишіть у коментарі ?

Яскрава Арена Дніпра – це різножанрове циркове шоу для всієї сім’ї із дітьми-артистами з різних куточків України в головній ролі. Це вражаючі трюки і веселі клоуни, неочікувані сюрпризи і цікаві конкурси, фотозона та атмосфера справжнього свята напередодні Дня Святого Миколая! 

Приходьте і подаруйте незабутні емоції собі та своїм дітям!

Детальна інформація за телефоном: 050-320-78-40

 

 16 грудня 2018  о 12:00 та 16:00

 

АДМІНІСТРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Дітям до 5 років вхід на виставу безкоштовний, з 5 років – купується повний квиток, (батькам, вік дітей яких наближається до 5 років, щоб уникнути конфліктів з контролерами, рекомендується брати свідоцтво про народження)

Під час вистави суворо забороняється: користуватися лазерними указками, вставати з місця і підходити до арени (особливий контроль за дітьми під час роботи номерів з тваринами), проводити відео та фото зйомку номерів програми

При втраті особистих речей звертайтеся до адміністратора або контролерів цирку.

в графіку програми можливі зміни

 

 

  

Прокоментувати:

49002, м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 33 © 2017 Дніпровський Державний Цирк. All Rights Reserved.