«Ніч у цирку»

 

Шоу нового формату «Ніч у цирку»

Коли над містом запалюються вогні, а у повітрі відчувається атмосфера свята, під куполом Дніпровського цирку на вас чекає дещо несподіване ... Вперше в Дніпрі шоу «НІЧ У ЦИРКУ»!

 «НІЧ У ЦИРКУ» це інтрига і крапелька відвертості, це справжня естетика і краса сильного тіла, це приголомшливі трюки молодих артистів, підкреслені спецефектами, це частування для глядачів в антракті і віртуозна гра джаз-бенду.

«НІЧ У ЦИРКУ» це шоу для дорослої аудиторії (16+), яке назавжди зламає стереотипні уявлення про циркове мистецтво: більше ніяких тварин, попсових номерів і клоунів.

«НІЧ У ЦИРКУ» – це ваш шанс наповнити вечір п’ятниці свіжими емоціями і новорічним настроєм. Тільки один день - 14 грудня о 20:00 у рамках фестивалю «Яскрава Арена Дніпра».

 

 

АДМІНІСТРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Дітям до 5 років вхід на виставу безкоштовний, з 5 років – купується повний квиток, (батькам, вік дітей яких наближається до 5 років, щоб уникнути конфліктів з контролерами, рекомендується брати свідоцтво про народження)

Під час вистави суворо забороняється: користуватися лазерними указками, вставати з місця і підходити до арени (особливий контроль за дітьми під час роботи номерів з тваринами), проводити відео та фото зйомку номерів програми

При втраті особистих речей звертайтеся до адміністратора або контролерів цирку.

в графіку програми можливі зміни

 

 

 

     

 

Прокоментувати:

49002, м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 33 © 2017 Дніпровський Державний Цирк. All Rights Reserved.