В КОРОЛІВСТВІ ЦИРКУ

 

Дніпропетровський Державний цирк  та цирк Чинізелі

з новорічною  програмой «В КОРОЛІВСТВІ ЦИРКУ»   

З 19 грудня в Дніпропетровському державному цирку в рамках

всеукраїнського турне починає свою роботу нове новорічне шоу цирку   «Чинізеллі» «В КОРОЛІВСТВІ ЦИРКУ».

Тільки знамениті артисти отримали право виступати під куполом цирку «Чинізеллі».

У програмі беруть участь:

  1. 1. Фахріддін Ахназаров - один з найсильніших людей планети.

Він 29 разів ставав рекордсменом Книги рекордів Гіннесса, йому аплодували Арнольд Шварценеггер, королева Великобританії, Джордж Буш і багато інших світових знаменитостей. На манежі Ви побачите, як артист піднімає зубами вагу 500 кілограмів, як по ньому проїжджає тритонний автомобіль, як забиває цвяхи руками і багато іншого, що не під силу звичайній людині.

  1. Туйчі Хан - Золотий призер міжнародного фестивалю мистецтв в Кореї 2005, лауреат міжнародних конкурсів ілюзіоністів в Німеччині. Його ім'я вписано в «Кращу книгу знаменитих фокусів» 2007. Ви зможете побачити в його виконанні найнебезпечніший трюк відомого Гаррі Гудіні «Визволення під водою». На сьогоднішній день Туйчі Хан - єдиний в світі виконавець цьогосуперопасного трюку!
  2. Вперше в Україні на манежі рідкісний вид хижака- дресирований БІЛИЙ ТИГР. Тільки в нашій програмі Ви побачите всю красу, граціозність і гнучкість цього незвичайного і красивого хижака. У його виконанні будуть показані такі трюки, як: перекиди, біг на задніх лапах, стрибки крізь вогняне кільце і ще багато цікавого. Дресирувальники- Заслужені артисти України - Юлія та Микола Козирєви.
  3. «Все разом в одному місці!»- Новорічний карнавал тварин з різних куточків світу: дикобрази, лами, лисиці, собаки, мавпи, єноти, носухи, тхори, і дикі кабани. Номер виконано з гумором і справжнім артистизмом дрессирувальників Юлії та Миколи Козирєвих.
  4. 5Витончений дует у повітрі Ірини та Олександра Селезньових (володарів нагороди «Бронзового лева» на Міжнародному цирковому фестивалі в Голандії,дипломантів Міжнародного конкурсу циркового мистецтва «Європа -Азія-Транзит») створює гармонію ліричних відносин. Як правило, вони працюють без страховки, оберігаючи один одного під куполом, виконуючи запаморочливі трюки 10-якого ступеня складності
  5. 6. Олег Спігін - відомий повітряний гімнаст на штейн-трапі. Єдиний в світі виконавець трюку: стійка в зубнику вниз головою наштейн-трапі з інтенсивною закруткою трапеції в повітрі. Виступ проходить «на одному диханні», професійно побудований сюжет і красива музика.
  6. Всю виставу Вас розважатиме комічний дует «Місіс і Містер Браунс ». Веселі репризи, радість , гарний настрій для кожного глядача і маленького, і навіть самого серйозного дорослого.
  7. Приголомшливий Шоу-балет, барвисті і різноманітні костюми, неймовірні спецефекти, лазерне шоу, сучасне освітлення і обладнання, професійний звук і багато іншого.

 

       Продюсер програми - Дмитро Зельцер

       Директор програми -  Іван Швець

     

На дану циркову програму запроваджена система продажі електронних квитків  УВАГА!!! Кількість електронних квитків - обмежена!!!  Інформація про наявність квитків за тел: 744-86-59, 068-410-86-88.

                  

Графік роботи:

19 Грудня    (вівторок) -                     15,30 --  (продано)

23 грудня    (субота) -      11,00   та   15,30 (продано)

24 грудня    (неділя) -      11,00   та   15,30 —  (продано)

27 грудня    (середа) -                         15,30

28 грудня    ( четвер) -     12,00                              

29 грудня    (пятниця) -                     15,30         

30 грудня    (субота) -      12,00  та   15,30

01 січня       (понеділок) -                  15,30

02 січня       (вівторок ) -  12,00  та   15,30

03 січня       (середа) -                         15,30              

04 січня       (четвер)  -                        15,30

05 січня       (пятниця)  -                    15,30

06 січня       (субота) -       12,00

07 січня       (неділя) -       12,00  та   15,30 

08 січня       (понеділок) - 12,00  та   15,30

13 січня       ( субота) -      12,00  та   15,30

14 січня       (неділя) -       12,00    

 

АДМІНІСТРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ

Дітям до 5 років вхід на виставу безкоштовний, з 5 років – купується повний квиток, (батькам, вік дітей яких наближається до 5 років, щоб уникнути конфліктів з контролерами, рекомендується брати свідоцтво про народження)

Під час вистави суворо забороняється: користуватися лазерними указками, вставати з місця і підходити до арени (особливий контроль за дітьми під час роботи номерів з тваринами), проводити відео та фото зйомку номерів програми

При втраті особистих речей звертайтеся до адміністратора або контролерів цирку.    

 в графіку програми можливі зміни

 

 

 

     

Прокоментувати:

49002, м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 33 © 2017 Дніпровський Державний Цирк. All Rights Reserved.