Текст: Александра Чернова

В Национальном цирке убеждают, что делают достаточно, чтобы их подопечным было комфортно. Говорят, когда животные накормлены и ухожены, то они радуются своим хозяевам и любят выступать.

Зоозащитники же настаивают — это неправда, и добиваются того, чтобы Украина стала еще одной европейской страной, которая откажется от выступлений животных в цирках. Какова дальнейшая судьба зверей в данном случае — в материале Громадского.

Дорогі друзі та підписники! За декілька днів на офіційному сайті Державної циркової компанії України ukrcircus.com стане доступним для перегляду спеціальний розділ "Цирк з тваринами", де публікуватимуться актуальні факти та правдиві новини щодо умов поводження з тваринами у циркових підприємствах України, Європи та світу, а також офіційна реакція Державної циркової компанії України на випадки, починаючи від "перевертання" фактів деякими громадськими організаціями відносно умов утримання та роботи тварин, закінчуючи "пікетами" із залученням титушок, а також інших осіб, які разово або постійно знаходяться на зарплатах у тих, прикінцевою метою кого є заборона виступу тварин у державних циркових підприємствах, а як наслідок - втрата інтересу українського глядача до основної складової циркової вистави - дресирування, та доведення таким чином державних циркових підприємств до закриття, і встановлення на місці кожного державного цирку (а всі цирки України знаходяться в центрах великих міст) інших будівель, житлових, офісних або торгівельних. Всі ми розуміємо, що розгортання подій за подібним сценарієм не допустять ані керівники державних циркових підприємств ані виконавчий орган, а керівники "громадських" організацій, певна річ, на жоден контакт не йдуть та на пропозиції перемовин не реагують, бо треба відпрацьовувати довіру. Тому, з метою висвітлення правдивої та актуальної інформації ми й запускаємо на сайті Компанії сторінку "Цирк з тваринами".

 

 

49002, м. Дніпро, вул. Січеславська Набережна, 33 © 2017 Дніпровський Державний Цирк. All Rights Reserved.